Ere lijst

Sinds dat District Helmond en District de Peel in 2000 zijn samengevoegd tot Regio Helmond kent de Regio de volgende Winnaars:

2019    The Wanted Scouts – Scouting Lieshout-Mariahout
2018    Kievitten – Scouting Vlierden
2017    BerenstebuitenScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2016    De Bumkes – Scouting St. Willibrordus Gemert
2015    Arenden – Scouting Titus Brandsma Someren-Eind
2014    Eekhoorns – Scouting Vlierden
2013    Eekhoorns – Scouting Vlierden
2012    AlligatorsScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2011    AlligatorsScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2010    Cobra’sScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2009    Cobra’sScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2008    Cobra’sScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2007    ArendenScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2006    AlligatorsScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2005    SpechtenScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2004    SpechtenScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2003    SpechtenScouting Titus Brandsma Someren-Eind
2002    Zeehonden – Scouting Mierlo
2001    de Idefixen – Scouting Mierlo-Hout

De winnaars voor 2001, zijn hieronder te vinden onder District Helmond, en  District de Peel. 

  District de Peel District Helmond
2000 Verkenners – Scouting Sint Jozef The Blues Sisters – Scouting St. Willibrordus Gemert
1999 Verkenners – Scouting Sint Jozef Star Wars – Scouting Mierlo-Hout
1998 Gidsen – Scouting Titus Brandsma Someren Eind Zeehonden – Scouting Mierlo
1997 Gidsen – Scouting Titus Brandsma Someren Eind de Narren – Scouting Mierlo
1996 Verkenners – Scouting Titus Brandsma Someren Eind Verkenners – Scouting Leonardus
1995 Geen DSW Verkenners – Scouting Leonardus
1994 Gidsen – Scouting St. Franciscus Vlierden Cobra’s – Scouting Rijpelberg
1993 Powel scouts – Scouting Deurne Scouting Leonardus
1992 St Paulus troep – Scouting Deurne Scouting Leonardus
1991 Gidsen – Scouting Asten De Arenden – Scouting Rijpelberg
1990 Gidsen – Scouting St. Franciscus Vlierden Onbekend
1989 Verkenners – Scouting Deurne De Arenden – Scouting Rijpelberg
1988 Gidsen – Scouting St. Franciscus Vlierden De Arenden – Scouting Rijpelberg
1987 Gidsen – Scouting Deurne De Arenden – Scouting Rijpelberg
1986 Verkenners – Scouting Asten of Jeanne d’Arc Helenaveen Onbekend
1985 Verkenners – Scouting Sint Jozef Onbekend
1984 Verkenners – Scouting Deurne Panters – Scouting Willibrordus Beek en Donk
1983 Gidsen – Scouting Jeanne d’Arc Helenaveen Dolfijnen – Scouting Mierlo
1982 Onbekend Panters – Scouting Jan Baloys Stiphout
1981 Onbekend Buffels – Scouting Mierlo
1980 Onbekend Moeflon’s – Scouting Aarle-Rixtel
1979 Onbekend Cobra’s – Scouting Jan Baloys Stiphout
1978 Onbekend Cobra’s – Scouting Jan Baloys Stiphout